Daily Archives 2014-04-02

Šaškių varžybos

2014-04-02

Dvi paskutines kovo mėnesio savaites mokykloje vyko „protų kova“ – mokiniai varžėsi šaškių varžybose. Išsiaiškinę stipriausius savo klasėse, mokiniai sėdo prie šaškių lentų ir kovojo dėl geriausių mokyklos šaškininkų vardo. Patyrę ketvirtokai sulaukė rimto pasipriešinimo. Ir trečiokai, ir, net mažiausieji,  antrokai nenorėjo lengvai pasiduoti. Kova buvo tikrai rimta, bet patirtis nugalėjo ir visas prizines vietas laimėjo ketvirtokai:  I vietos laimėtojai-  Ignė Glebauskaitė ir Faustas Tvarijonavičius, II vietos – Ugnė Tamulionytė ir Nedas Goerkis, III vietos – Greta Gaučaitė ir Ernestas  Griciūnas.

Mūsų komanda finale!

2014-04-02

Mūsų mokyklos komanda „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose pasiekė finalą!

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybų pirmasis etapas – rajoninės varžybos –  vyko Baisogalos gimnazijoje vasario 28 d. Čia susitiko keturios komandos: Pociūnėlių pagrindinės, Sidabravo bei Šiaulėnų Marcelino Šikšnio vidurinių mokyklų ir mūsų mokyklos komanda. Baisogalos mokyklos – darželio komanda laimėjo užtikrintai ir pateko į zoninės varžybas. Ši diena mūsų mokyklai buvo įsimintina ne tik pergale estafečių varžybose, bet ir kitu svarbiu sportiniu įvykiu – Baisogalos mokykla – darželis priimta į projektą „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose“.

Varžėsi jaunieji matematikai

2014-04-02

IV klasių mokiniai dalyvavo matematikos olimpiadoje. Juos olimpiadai ruošė mokytojos Daiva Volskytė ir Elena Kalvaitienė. I vietą laimėjo Gabrielius Salyga, II vieta atiteko Ernestui Griciūnui, o III vieta – Vyteniui Ribikauskui.

Pirmos ir antros vietų laimėtojai atstovavo mūsų mokyklą rajoninėje matematikos olimpiadoje. Puikiai sekėsi mūsų ketvirtokams: Gabrielius Salyga laimėjo IV vietą, o Ernestas Griciūnas – II vietą ir teisę toliau varžytis respublikinėje olimpiadoje...

,,Žiniukų‘‘ laimėjimai rajone

2014-04-02

Vasario 14 dieną mūsų rajone vyko ,,Žiniuko‘‘ konkursas. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: Aimis Ginkevičius, Gabrielius Salyga, Martynas Rušas, Povilas Navickas. Pirmą vietą ketvirtokų tarpe iškovojo 4a klasės mokinys Gabrielius Salyga, kurį paruošė mokytoja metodininkė Daiva Volskytė. Trečia vieta trečiokų tarpe atiteko 3a klasės mokiniui Martynui Rušui, kurį parengė vyresnioji mokytoja Dalia Česonienė.