Daily Archives 2014-11-11

Saugaus eismo para Baisogaloje

2014-11-11

Spalio mėn. 27 – 28 dienomis Baisogalos bendruomenė vykdė devintąjį 2014 metų saugaus eismo renginį ,,Saugaus eismo para“, kuri startavo 27 d. 8.00 val. ryte. Į Baisogalos nuovadą susirinko visi projekto partnerių atstovai, prisiminė renginio užduotis, sutikslino detales.

11.00 val. Baisogalos kultūros namuose buvo atidaryta Baisogalos mokyklos-darželio ketvirtų klasių (mokyt. Dalia Česonienė ir Laima Matutienė) mokinių piešinių paroda ,,Mano draugas Atšvaitas“, kurią profesionaliai aptarė ir apibendrino Radviliškio rajono Dailės mokyklos Baisogalos filialo mokytoja Inga Ginkevičiūtė. Geriausio piešinio nerinkome, nes visi 27 darbai buvo savaip spalvingi ir išraiškingi, o, svarbiausia, atspindėjo atšvaito paskirtį. Visi mažieji renginio dalyviai buvo apdovanoti saugaus eismo priemonėmis – atšvaitais ir saugaus eismo knygutėmis.

Plačiau