Daily Archives 2014-12-23

Švenčių belaukiant

Gerumo sparnai

2014-12-23

Gruodžio 20 d. Šeduvos gimnazijoje vyko tradicinis kalėdinis koncertas ,,Gerumo sparnai”.

Šiame rajoniniame renginyje dalyvavo ir šventinį numerį parodė Pakiršinio mokyklos- darželio mokiniai: Rugilė Mikuckytė, Vakaris Butkevičius, Jolita Daškevičiūtė. Pradinukai paruošė kalėdinį pasirodymą ,,Angelo pėdutės”.Jiems talkino muzikos mokytoja Virginija Našlėnienė ir logopedė Gitana Ryšienė. Įspūdingą kalėdinį reginį vainikavo mokiniams įteiktos padėkos ir saldžios dovanėlės...

Sportiškiausia 2013-2014 m.m. mokykla

2014-12-23

Gruodžio 17 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje apdovanoti Lietuvos sportiškiausių mokyklų ir geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų konkursų nugalėtojai.

Šiais metais tryliktą kartą rengiamame sportiškiausių Lietuvos mokyklų konkurse dalyvavo 67 šalies mokyklos, iš kurių apdovanotos penkiolika: 5 vidurinės mokyklos ar gimnazijos, 5 pagrindinės mokyklos ar progimnazijos bei 5 pradinės mokyklos ar mokyklos-darželiai. Vertinant sportinę mokyklų veiklą buvo atsižvelgiama į kūno kultūros pamokų, sportuojančių mokinių, sporto varžybų ir renginių skaičių, papildomo ugdymo valandų skyrimą kūno kultūrai, olimpinio ir kilnaus elgesio sporte idėjų populiarinimą, mokyklos sporto bazę, inventorių ir k. t.