Daily Archives 2015-02-02

Susitikimas su bibliotekos darbuotoja

2015-02-02

Sausio 28 d. Baisogalos mokyklos-darželio ketvirtokai susitiko su Baisogalos bibliotekos darbuotoja R.Mameniškiene. Ji pristatė naujas lietuvių rašytojų vaikiškas knygeles, kurios pretenduoja į nominaciją ,,Metų knyga vaikams“.

Plačiau

Baisogalos pradinukų pergalės

2015-02-02

Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai garbingai išlaiko sportiškiausios mokyklos poziciją. Jau iškovotos pergalės zoninėse estafečių „Drąsūs , stiprūs, vikrūs“ varžybose. O sausio 24d. Baisogalos gimnazijoje vykusiose tarpzoninėse kvadrato varžybose, baisogaliečiai lengvai pasiekė pergalę ir iškovojo teisę garbingai atstovauti Lietuvos mokinių olimpinio judėjimo finalinėse kvadrato varžybose.

Pirmadieniniai sportininkų pagerbimo rytmečiai mokykloje-darželyje tapo pastovūs, nes sportininkai pergales skina viena po kitos.

Plačiau