Daily Archives 2015-03-13

MŪSŲ DARBAS IR VEIKLA – TAU TĖVYNE , LIETUVA

2015-03-13

Mokyklos – darželio ugdytiniai kartu su visa Lietuva minėjo nepriklausomybės atgavimo dvidešimt penkių metų jubiliejų, vykdė įvairias veiklas ir skyrė jas Tėvynei.

Anksčiausiai puikiomis gėlėmis pražydo įstaigos langai. Tai karpinių entuziastės V.Gustienės darbas ir idėja.

Ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikai aktyviai dalyvavo akcijoje „Lietuvai ir man”: „Boružėlių” grupės vaikai į svečius pasikvietė tautinių juostų pynėję S. Anglickienę. Ji supažindino su juostų pynimo būdais, tradiciniais raštais, kartu pynė trispalves juosteles, „Ežiukų”, „Pelėdžiukų“ grupių vaikai taip pat pynė apyrankes: vyresnieji, pamokyti auklėtojos, pynė savarankiškai, o mažesnieji į pagalbą pasikvietė sesutes ir broliukus. Patiems mažiausiems, „Kiškių” grupės vaikučiams į pagalba atskubėjo Arno ir Mijos mamytės, kartu nupynė puikias apyrankes.

Plačiau