Daily Archives 2015-04-20

Antrokų sportinė popietė

2015-04-20

Antrokų mokytoja, Zita Bliznikienė, penktadienio popietę pakvietė vaikus ir jų tėvelius linksmai parungtyniauti.  Gausiai susirinkusiems ir sportiškai nusiteikusiems teko įveikti daug įdomių užduočių: šuolis į aukštį, lenktyniavimas estafetėse, proto mūšis, kvadrato varžybos. Kiek teigiamų emocijų išgyvenome kartu...

Plačiau

Varžybų nugalėtojai

2015-04-20

Balandžio 14 dieną mūsų įstaigoje vyko mokyklos-darželio mokinių sueiga, kurioje buvo pagerbta sportininkų komanda-Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų mokinių festivalio ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalo varžybų nugalėtoja. Sueigoje dalyvavo Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis, bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas, Baisogalos gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė, sporto klubo Auridana vadovas Aurimas Gaidžiūnas.

Plačiau