Daily Archives 2016-03-29

Kūrybos džiaugsmas

2016-03-29

Kūryba yra tas langas, pro kurį  žiūrima ne akimis, o siela. Tą kūrybos džiaugsmą  vaikams  suteikė jau trečius metus vykstantis Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje  Respublikinis priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokinių dailės darbų konkursas,, Lietuvos skaičiuočių pynė 2016“. Smagu, kad   kiekvienais metais dalyvių skaičius vis gausėja. Šiemet vasario 25 dieną vykusiame konkurse dalyvavo net 372 dalyviai.  Konkurse dalyvavo ir kitų rajonų mokiniai: Ukmergės, Mažeikių, Šiaulių miesto ir rajono, Kuršėnų mokiniai. Gausiausia dalyvių grupė – 1-2 klasių mokiniai. Šioje grupėje dalyvavo ir Baisogalos mokyklos-darželio 1 a klasės  mokiniai. Tai Viktorija Rušaitė, Austė  Krikščiūnaitė, Jonas Danilevičius, Emilis Stirbys ir Nojus Žitkevičius.

Plačiau