Archive for vasario, 2017

100 dienų mokyklos takeliu

100… Tas magiškas skaičius vasario 24 d. pakvietė Baisogalos mokyklos-darželio pirmokus į  viktoriną ,,100 dienų mokyklos takeliu”, kuri vyko Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje. Pirmokėlius lydėjo mokytoja N.Jasaitienė ir muzikos mokytoja A.Kilienė.

Viktorinoje varžėsi pirmokų komandos iš penkių Radviliškio rajono mokymo įstaigų. Šios viktorinos pagrindinis tikslas – skatinti mokinius bendrauti ir bendradarbiauti dirbant komandoje, plėsti jų akiratį, lavinti kūrybiškumą, loginį mąstymą. Read the rest of this entry »

Trečiokai paminėjo J.Zaukos 155 gimimo metines bibliotekoje

Mokyklos-darželio auklėtiniai dainų festivalyje

Vasario 22 dieną Baisogalos mokyklos –  darželio  priešmokyklinės ugdymo  grupės auklėtiniai, kuriuos paruošė meninio ugdymo pedagogė Virginija Simonavičienė, dalyvavo Lietuvos ikimokyklinių įstaigų dainų festivalyje ,,Ar jūs žinote, ar ne, ką vadinam gimtine“. Festivalis vyko Šeduvos lopšelyje-darželyje ir buvo skirtas Radviliškio miesto 450 metų jubiliejui paminėti.

Pradinukų sueiga

Vasario 20 dieną visi Baisogalos-mokyklos pradinukai susirinko į sporto salę, kur vyko sueiga.    Prisimindami praėjusią Vasario 16-ąją mokiniai, sustoję ratu, rankose laikydami vėliavos spalvų juostą, sugiedojo Lietuvos himną. 2a klasės mokiniai eilėmis pasveikino Lietuvą. Klausydami antrokų skanduotės, visi susirinkusieji prisiminė istorines mūsų šalies  akimirkas.

Gražiausia dovana Lietuvai – tai mokinių geros žinios, pasiekimai konkursuose, viktorinose, sportinėse varžybose. Sueigos metu buvo išdalinti pagyrimo raštai sportininkų komandai Lietuvos kaimo mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose iškovojusiai I-ąją vietą. Pagyrimo raštais buvo apdovanoti mūsų mokyklos mokiniai rajono Žyniuko konkurse  laimėję prizines vietas – tai 3a klasės mokinys Vakaris Danilevičius užėmęs II-ąją vietą ir ketvirtokė Andrė Kavaliūnaitė iškovojusi III-ąją vietą. Šešiems 3b klasės mokiniams buvo išdalinti diplomai už dalyvavimą edukaciniame konkurse Olympis 2016-rudens sesija.

Mokyklos-darželio pavaduotoja ugdymui G. Areliūnienė padėkojo mokytojos E. Kalvaitienei, Z. Bliznikienei, D. Volskytei ir E. Mickuvienei už puikius mokinių pasiekimus.

POPIETĖ ,, LIETUVOS GIMTADIENIS“

 

Baisogalos mokyklos-darželio 2a klasės mokiniai gavo iš Lietuvaitės laišką, kviečiantį į renginį, skirtą Vasario 16d. paminėti. Antrokai, pasitarę su mokytoja Edita, įsitraukė į projektinę veiklą ,,VAIKAI GIMTOS ŠALIES“. Dvi savaites mokiniai ruošė programėlę, gamino įvairius darbelius, rinko medžiagą apie Lietuvą ir jos istoriją. Surinkta medžiaga  buvo panaudota vaikų rankomis kuriamai knygelei.

Vasario 10 dieną antrokai dalyvavo Baisogalos bibliotekoje vykusioje popietėje ,, Lietuvos gimtadienis“. Juos pasitiko Lietuvaitė, kuri pasiūlė ateinantį Lietuvos gimtadienį švęsti linksmai. Atsidėkodama už gražią programėlę ir dovanėles, Lietuvaitė paruošė daug užduotėlių vaikams. Visi linksmai ir šauniai atliko užduotis. Renginio pabaigoje antrokai rado paslėptą saldų lobį. Pasirodo, kad didžiuliai lobiai gali slypėti ir knygose. Tik reikia jas skaityti. Visi mokiniai prisiekė, kad skaitys knygas ir iš jų semsis žinių.

Nuoširdus ačiū 2a klasės mokytojai Editai Mickuvienei ir Baisogalos bibliotekos darbuotojoms Alvydai ir Viktorijai.

Ypatinga šventė

 

Vasario 16-oji ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausių. Vasario 15 dieną šventiškai pasipuošę mūsų įstaigos darželinukai rinkosi į papuoštą salę, kur vyko šventė ,,Pasveikinkim Lietuvą šokiu“. Kartu su vaikučiais, jų tėveliais šoko ir muzikavo Baisogalos folklorinio ansamblio ,, Dainoriai“, vadovaujami Pauliaus Kablio, dalyviai. Šventės metu vaikai prisiminė Lietuvos simbolius. ,,Dainoriai“ pamokė darželinukus tautinių šokių ir ratelių. Po šventės vaikai, kupini teigiamų emocijų, grįžo į grupes.

 

 

Vasario 16-oji

Vasario 16-oji – ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausių. Norėdami paminėti šią svarbią datą, „Pelėdžiukų“ gr. priešmokyklinukai suorganizavo akciją „Papuoškime medelį“ į kurią pakvietė visus darželio vaikus. Trispalvių plakatų apsuptyje iš ugdytinių lūpų skambėjo Lietuvos himnas, Vytės Nemunėlio „Mano Vytis ir trispalvė“ eilės. Nertomis trispalvių juostelėmis dalyviai papuošė mokyklos – darželyje kieme augantį medelį.

Pirmoji vieta

Vasario 8 dieną į sporto salę susirinko visi Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai ir jų mokytojos. Seniūnas R. Kalvaitis ir bendruomenės pirmininkas A. Radžiūnas pasveikino Baisogalos mokyklos-darželio sportininkų komandą rajono kvadrato varžybose iškovojusią pirmąją vietą ir palinkėjo sėkmės tarpzoninėse varžybose.

„Žyniuko“ konkursas

Kaip ir kasmet  Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai varžėsi ,,Žyniuko“ konkurse. Kiekvienai amžiaus grupei buvo parengti klausimai iš įvairių mokymo dalykų. Mokyklos sueigoje buvo apdovanoti konkurso nugalėtojai. Sveikiname juos.

Dėkojame mokytojoms E. Kalvaitienei, N. Jasaitienei ir l. Matutienei už konkurso organizavimą.

Ketvirtokėms Andrei Kavaliūnaitei ir Smiltei Višinskytei,  trečiokams Vakariui Danilevičiui ir Austėjai Sereikaitei linkime sėkmės rajoniniame ,, Žyniuko“ konkurse.

Baisogalos jaunieji sportininkai mokyklų žaidynes pradėjo pergale

Vasario 7 dieną Baisogalos sporto arenoje „Auridana“ prasidėjo Lietuvos kaimo mokyklų žaidynių rajono kvadrato varžybos. Rungtyniavo pradinukai iš Sidabravo gimnazijos, Pociūnėlių pagrindinės mokyklos ir Baisogalos mokyklos-darželio.

Priešininkai buvo stiprūs, tačiau baisogaliečiai žaidė puikiai, iškovojo pergalę ir teisę vykti į zonines varžybas, kurios vasario 11 d. vyks Pakruojyje.

Savo darbo rezultatais džiaugiasi jaunieji sportininkai ir jų trenerės mokytojos  D.Volskytė ir Z.Bliznikienė, džiaugiasi ir visa mokyklos-darželio bendruomenė. Sirgaliai katučių ir šūksnių negailėjo.

Smagu, kad tokiuose renginiuose aktyviai dalyvauja, palaiko ir dar dovanų įteikia  Seimo narys A.Gaidžiūnas, seniūnas R.Kalvaitis.

Palinkėkim sportininkams sėkmės atstovaujant rajono pradinukus Pakruojyje.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė.

Paieška
Atributika
Kalendorius
2017 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Gru   Kov »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  
Archyvas