Daily Archives 2017-12-05

Advento vainikų paroda

2017-12-05

Adventas – laukimo, rimties, maldos ir susikaupimo metas, kurio esminis simbolis-vainikas. Ta proga Baisogalos bažnyčios klebonas kun.T.Janavičius ir mokyklos-darželio direktorė V.Poškienė kreipėsi į  tėvelius ir mokinius siūlydami kurti Advento vainikus, išgyvenant laukimo džiaugsmą.

Pirmąjį Adve...

Plačiau

Baisogalos sportininkai zoninėse kvadrato varžybose pirmieji

2017-12-05

Gruodžio 2d. Baisogalos sporto klube ,,Auridana ”vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės  kvadrato varžybos. Jose varžėsi stipriausios Pakruojo rajono Rozalimo  pagrindinės mokyklos, Panevėžio rajono Smilgių gimnazijos ir Radviliškio rajono Baisogalos mokyklos-darželio pradinių klasių komandos. Varžybas stebėjo Baisogalos seniūnas, mokyklos-darželio, miestelio bendruomenių nariai, kurie negailėjo plojimų ir palaikymo šūksnių.  Pirmąją vietą iškovojo Baisogalos mokyklos-darželio komanda, II-ąją – Rozalimo pradinukų sportininkų komanda, III-ąją –Smilgių pradinių klasių mokiniai.

Kaip įprasta, sportininkų komanda , zoninėse kvadrato varžybose iškovojusi I-ąją vietą buvo pagerbta mokyklos-darželio salėje vykusioje sueigoje. Pasidžiaugti sportininkų pergale atvyko Baisogalos seniūnas R.Kalvaitis ir Baisogalos bendruomenės pirmininkas A. Radžiūnas. Mokyklos-darželio direktorė V.Poškienė pasveikino nugalėtojus ir pasidžiaugė didžiuliu, nuosekliu, kruopščiu sportininkų ir juos treniruojančių mokytojų metodininkių Daivos Volskytės ir Editos Mickuvienės darbu. Seniūnas  pasidžiaugė pergale ir įteikė nugalėtojams diplomus, o bendruomenės pirmininkas pradžiugino sveikais prizais. Tikimės, kad tarpzoninėse varžybose mokyklos darželio sportininkus lydės sėkmė.

Plačiau