Daily Archives 2018-01-29

Baisogalos sportininkai tarpzoninėse kvadrato varžybose pirmieji

2018-01-29

Sausio 27d.  Baisogalos sporto klube ,,Auridana” vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų (gim 2007 m. ir jaunesnių) tarpzoninės  kvadrato varžybos. Jose varžėsi stipriausios kelių zonų komandos: Plungės r. Žemaičių Kalvarijos M. Valančiaus gimnazijos, Šiaulių r. Kairių pagrindinės mokyklos ir Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio pradinių klasių komandos. Varžybas stebėjo tą dieną Baisogaloje apsilankęs Socialinės apsaugos ir darbo ministras L. Kukuraitis, LR Seimo narys A. Gaidžiūnas, Radviliškio r. savivaldybės mero pavaduotojas K. Augulis, Baisogalos seniūnas, mokyklos-darželio, miestelio bendruomenių nariai, kurie negailėjo plojimų ir palaikymo šūksnių. Po intensyvios kovos paaiškėjo šių varžybų nugalėtojai.  Pirmąją vietą laimėjo Baisogalos mokyklos-darželio komanda, antrąją vietą užėmė svečiai – Plungės r. Žemaičių Kalvarijos M. Valančiaus gimnazijos komanda ir treti liko Šiaulių r. Kairių pagrindinės mokyklos moksleiviai. Sportininkai apdovanoti diplomais, Seimo nario A. Gaidžiūno,  rėmėjų iš Vokietijos Špajerio draugijos ir mokyklos – darželio dovanomis.

Plačiau