Daily Archives 2018-02-19

Rytmetis, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

2018-02-19

Vasario 16-oji–istorinė data, ypatinga šventė visai Lietuvai. Tai metas, kai turime vaikams perduoti tautos vertybes, ugdyti tautiškumą. Baisogalos mokyklos-darželio mažieji ugdytiniai  paminėjo šią svarbią sukaktį.

Sulaukę gražios dienos, šiltai ir šventiškai pasipuošę, su gėlytėmis rankose, išgužėjo į lauką. Balto sniego fone gražiai derėjo vėliavėlės ir herbas, spalvoti balionai. Visų žvilgsnius traukė išpuošta įstaigos aplinka. Šventėje pagarbiai buvo klausomasi Lietuvos himno, gražių posmų apie Lietuvą. Vaikai deklamavo eilėraščius, klausėsi muzikos, šoko; vyresnieji  sniege dažė simbolinį skaičių 100, mažyliai – trispalvę.

Plačiau

Baisogalos mokykla-darželis švenčia

2018-02-19

Vasario 15d. Baisogalos mokykloje-darželyje vyko šventė, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti.

Pradinių klasių mokiniai, šventiškai pasipuošę, su trijų spalvų tulpėmis rankose, susirinko į mokyklos salę, kur  šventę pradėjo Lietuvos valstybės himnu . Mokyklos direktorė V.Poškienė pasveikino visus su valstybine švente. 3b ir 4b klasių mokiniai  virtualiai   vedė susirinkusius Lietuvos istorijos vingiais.  Skambėjo dainos, liejosi posmai, skirti Lietuvai. Trijų spalvų tulpėmis mokiniai simboliškai nupiešė Lietuvos vėliavą.  ,,Kiekvienas žmogus turi Tėvynę. Mes šiandien turime daug – laisvą Lietuvą. Kokia ji bus priklauso nuo mūsų. Puoškime  Tėvynę savo mažais darbais‘‘,- kalbėjo šventės vedančioji mokytoja L.Matutienė. Nuoširdžiai nuskambėjo renginyje dalyvavusių  garsiai ištarti žodžiai aš džiaugiuosi, kad esu lietuvis.

Plačiau