Daily Archives 2018-11-22

Pasaulinė pasisveikinimo diena

2018-11-22

Lapkričio 21 d. – Pasaulinė sveikinimosi diena. Šventė minima nuo 1973 metų. Ją švęsti paskatino du broliai amerikiečiai Maiklas ir Brajenas Makkomak, kovojantys prieš šaltąjį šalių karą. 1973 m. rudenį broliai netyčia susitiko Nebraskoje ir taip apsidžiaugė susitikimu, kad nutarė savo džiaugsmu pasidalinti su kitais. Jie išsiuntė laiškus draugams ir pažįstamiems į visus pasaulio kampelius. Jų siunčiamuose laiškuose nebuvo jokių idėjinių užuominų. Tai buvo tiesiog sveikinimai, linkėjimai ir prašymas perduoti sveikinimus dar bent 10-iai žmonių. Galiausiai jų idėją palaikė JAV ir kitos valstybės. Taigi lapkričio 21-ąją siūloma išsiųsti kuo daugiau sveikinimų visiems savo draugams ir pažįstamiems.

Plačiau

Pakiršinio skyriaus mažieji įsisuko į „Tolerancijos ratą“

2018-11-22

Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriaus ikimokyklinės grupės mažieji „Voveraičių“ grupės vaikučiai, kartu su auklėtoja G. Daugelavičiene 2018 m. lapkričio 12-16 dienomis dalyvavo Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų akcijoje „Tolerancijos ratas“.

Akcija skirta vaikų tarpusavio draugiškumo, pagarbos, supratimo ir pakantumo vienas kitam, palankumo bei gebėjimo bendradarbiauti savybių ugdymui.

Paminėjome pasaulinę pasiveikinimo dieną

2018-11-22

Lapkričio 21d .rytas Baisogalos mokykloje-darželyje prasidėjo mokinių bendruomenės susibūrimu salėje, į kurią visus sukvietė M. Mikutavičiaus daina ,,Pasveikinkim vieni kitus“.

1 ir 2 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Z.Bliznikienės ir D...