Daily Archives 2018-11-30

Baisogalos pradinukai zoninių kvadrato varžybų nugalėtojai

2018-11-30

Tęsiasi Baisogalos mokyklos-darželio sportininkų komandos pergalės. Lapkričio 28d., nugalėję Šiaulių r. Kužių gimnazijos, Kelmės r. Šaukėnų gimnazijos ir Telšių r. Tverės gimnazijos sportininkus, baisogaliečiai tapo bendrojo ugdymo kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių kvadrato varžybų nugalėtojai.

Pasveikinti sportininkų su pergale atvyko LRS narys A.Gaidžiūnas, Baisogalos seniūnas R. Kalvaitis ir Baisogalos bendruomenės pirmininkas A. Radžiūnas. Seimo narys džiaugėsi mažųjų sportininkų pergale ir įteikė varžybų laimėtojams diplomus. Mokyklos-darželio direktorė džiaugėsi didžiuliu ir atsakingu mokinių ir jų treneriu darbu, kurio dėka pergalės seka viena kitą. Nuoširdus AČIŪ  aidėjo seimo nariui A.Gaidžiūnui, kuris suteikė galimybę treniruotis puikioje sporto klubo Auridana salėje.

Plačiau