Daily Archives 2019-02-18

Projektas ,,100 dienų pirmokas esu“

2019-02-18

Mokslo metų pradžioje mokytoja Daiva Volskytė paskelbė, kad bus vykdomas projektas ,,100 dienų pirmokas esu“ ir pakvietė pirmokų tėvelius kartu su vaikais atlikti kūrybinius darbus susijusius su skaičiumi šimtas. Prieš pirmokų šimtadienio šventę buvo surengta 1 klasės mokinių ir jų tėvelių kūrybinių darbų paroda.

„Šimtas zuikių susirinko, net žalia girelė linko!“ Šiais žodžiais iš mini spektaklio pagal E.Mieželaičio eiliuotą pasaką ,,Zuikis Puikis“ prasidėjo nuostabi  pirmokų šimtadienio šventė, kurią savo mokiniams bei jų tėveliams surengė mokytoja Daiva Volskytė.

Visi susirinkusieji buvo suskirstyti  į komandas. Pirmokai, atsakydami, į viktorinos klausimus mėgino ne tik surinkti kuo daugiau taškų, tačiau ir parodyti tėveliams, kiek daug visko išmoko vos per šimtą dienų. Na, o tėveliai savo ruožtu mėgino nenusileisti. Tačiau ne visi viktorinos klausimai tėveliams buvo įveikiami..

Plačiau