Daily Archives 2019-03-05

Kvadrato varžybos

2019-03-05

Kovo 1 d. Rokiškio r. Juodupės gimnazijoje  vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2008 m ir jaunesnių) finalinės varžybos. Po labai sunkios ir įnirtingos kovos Baisogalos mokyklos – darželio komanda iškovojo II-ąją vietą, nugalėjusi  Šakių r. Griškabūdžio gimnazijos pradinukus ir Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos” gimnazijos pradinukų komandą. Pirmoji vieta atiteko šeimininkams Juodupės gimnazijos pradinukams. Komandos – nugalėtojos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais, marškinėliais, kamuoliais, rėmėjų dovanomis. Geriausiu baisogaliečių komandos žaidėju išrinktas Karolis Žalnieravičius., kuris apdovanotas Geriausio komandos žaidėjo taure.

Plačiau

Rajoninis pirmokų protų mūšis

2019-03-05

Kovo 1 d. mokyklos – darželio pirmokai dalyvavo pirmajame konkurse – rajoniniame pirmokų protų mūšyje „100 dienų mokyklos takeliu“. Protų mūšyje dalyvavo 6 komandos.

Komandoms reikėjo sukurti prisistatymą, lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo turuose atsakyti po 10 klausimų, susirungti kapitonų rungtyje – atpažinti ir įvardinti žymias Lietuvos vietas.

Plačiau