Daily Archives 2019-04-04

Pakiršinio mokinukai stebėjo popieriaus teatrą, o patys parodė šešėlių teatrą

2019-04-04

Pakiršinio mokinukai stebėjo popieriaus teatrą, o patys parodė šešėlių teatrą

Šešėlių teatrą, pagal Lietuvių liaudies dainos interpretaciją „Ganau ganau aveles“, parodė ketvirtokai susirinkusiems savo draugams, tėveliams ir močiutėms. Juos paruošė pradinių klasių mokytoja Gitana Kniškienė ir muzikos mokytoja Virginija Našlėnienė. Šešėlių teatras suteikė renginiui paslaptingumo ir džiugesio.

Kamišibai kilo iš Japonijos ir jau XII amžiuje buvo naudojamas vienuolių budistų. Išvertus iš japonų kalbos tai reiškia „popieriaus teatras“. Taip Pakiršinio skyriaus mokinukai ir tėveliai paminėjo praėjusią teatro dieną ir Tarptautinę vaikiškos knygos dieną. Pasinaudojus „Kultūros paso“ paslaugomis mokiniams yra sudaromos galimybės susipažinti su dar nežinomais pasakų ir istorijų sekimo būdais.

Plačiau