Daily Archives 2019-04-10

Baisogalos mokyklai-darželiui 60 metų

2019-04-10

Baisogalos  mokykla-darželis balandžio 6 d. šventė 60-ies metų veiklos  jubiliejų. Šiam dideliam įvykiui ruošėsi visi: ugdytiniai, pedagogai, tėveliai.  Dalyvaudami projekte „Vaikystė išskleidė sparnus“ mokiniai rinko mokyklos – darželio istorinę medžiagą, tvarkė metraštį, mažieji piešė piešinius, tėveliai padėjo paruošti šventinius kostiumus. Buvo aplankyti jau išėjusiųjų Anapilin  darbuotojų kapai ir kiekvienam jų uždegta atminimo žvakelė.

Šventinė diena prasidėjo mokykloje – darželyje buvusių auklėtinių  susitikimais su auklėtojomis ir mokytojomis. Po to Šv.  mišios Baisogalos bažnyčioje ir  šventinis minėjimas –  koncertas Baisogalos kultūros centre.

Plačiau

Akcija ,,Aš bėgu 2019“

2019-04-10

Balandžio 8 d.  Baisogalos mokyklos-darželio darželinukai dalyvavo akcijoje „Aš bėgu 2019”, skirtoje Pasaulinei sveikatos dienai paminėti.

Susirinkusius sporto aikštyne vaikus pasveikino sugrįžę į gimtinę varnėnai...

Plačiau