Daily Archives 2019-06-06

,,SVEIKA, VASARĖLE“

2019-06-06

Skambant nuotaikingai muzikai gegužės 30 dieną, lydimi geros nuotaikos, visi darželio vaikai, tėveliai, pedagogai ir svečiai susirinko į šventę ,,SVEIKA VASARĖLE“. Skambėjo dainos , eilės, šokiai. Priešmokyklinės grupės vaikai atsisveikino su darželiu...

Plačiau

Smagi kelionė

2019-06-06

1, 2 ir 4a klasių mokiniai nekantriai laukė gegužės 29- osios .Tą dieną jie leidosi į smagų nuotykį. Nuvykę į Biržų krašto muziejų ,,Sėla”, vaikai ,,persikėlė” į praeitį. Muziejaus salėse susipažino su pilėnų gyvenimu, papročiais, drabužiais, ginkluote. Interaktyviuose ekranuose stebėjo lietuvių mūšių su švedais eigą. Vėliau  visi tapo ,,patrankininkais”, ,,mortyrininkais” arba ,,muškietininkais”. Kiekviena komanda muziejaus ekspozicijoje susiieškojo informaciją apie jiems priskirtą ginklą ir pristatė ją kitoms komandoms. Galiausia išbandė savo taiklumą ,,šaudydami” patranka, mortyra ir muškieta. Pasirodo, mūsų mokinukai labia taiklūs šauliai.

Plačiau