Daily Archives 2019-09-30

Žaidimai moko

2019-09-30

Baisogalos darželio – mokyklos ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai šį rudenį noriai įsitraukė į respublikinį kūrybinį – meninį projektą „Žaidimų laukas“. Šio vienos dienos projekto tikslas – skatinti vaikų saviraišką, kūrybinių gebėjimų ugdymą, pasitelkiant žaidybinius kūrybinius elementus lauko erdvėje.

Nepabūgę rudeninio vėjelio mažieji noriai kibo į darbus.  Priešmokyklinės gr. ugdytiniai klegėdami džiaugsmingai  lipdė ir puošė gamtine medžiaga „Gamtos veidukus“, vėliau savo jėgas išbandė keliaudami „ Akmenukų takeliu“. Šis takelis pasirodo buvo ne taip lengvai įveikiamas – ypač atbulomis.

Plačiau

Akcija ,, Aš, tėtis ir mama – į darželį pėstute“

2019-09-30

Baisogalos mokyklos darželio auklėtiniai bei jų tėveliai visą savaitę dalyvavo akcijoje „Aš tėtis ir mama – į darželį pėstute“...