Daily Archives 2019-10-23

Sensoriniai skaitymai „Baisogalos bibliotekoje

2019-10-23

Grupelė Baisogalos-mokyklos darželio mokinių spalio 23 dieną dalyvavo edukacinėje programoje ,,Sensoriniai skaitymai“. Naudojant sensorines priemones, žaidimus, įvairias užduotis, vaikai buvo įtraukti į skaitomą istoriją, kuri pasitelkiant pojūčius (regą, klausą, lytėjimą ir uoslę) tapo vaikams jei ne visiškai, tai bent jau dalinai suprantama. Dalyvavusieji patyrė daug teigiamų emocijų.

,,Sveikatos mugė“

2019-10-23

Tikriausiai ne vienas vaikas teigiamai atsakytų į klausimus ,,Geri COCA COLA? Tingi valytis dantukus? Žaidi kompiuterinius žaidimus? Valgai daug saldumynų?“ Kardinaliai pakeisti atsakymus į šiuos klausimus Baisogalos mokyklos-darželio ugdytiniams padėjo Radviliškio miesto kultūros centro interaktyvus žaidimas-spektaklis ,,Sveikatos mugė“.

Pasaulinė obuolio diena

2019-10-23

Spalio 21 d. minima pasaulinė obuolio diena, todėl ir Pakiršinio skyriaus pedagogėms kilo mintis netradiciškai paminėti šitą dieną. Jau rugsėjį aptartas veiksmų ir veiklų planas, pasirinktos dainelės, mamoms išdalintos namų užduotys. Visi kibo į darbus.

Iš ryto mamos skubėjo į mokyklą nešinos kvapniais obuolių pyragais, sūriais iš obuolių. Nuostabaus skonio obuolių džemu ir obuolių sultimis taip pat pasirūpinta. O kur dar mamų išradingumas: gaivia žėlė užpilti obuoliukų viduriukai, tortas obuolio formos su visais jo gyventojais, net prancūziški kruasanai su obuolių įdaru. Stalai nugulė vaišėmis.

Rudens spalvos

2019-10-23

Saulėtą spalio 18 rytą pasidžiaugti rudenėlio spalvomis į salę sugužėjo visi darželinukai. Juos pasitiko Ežiukas ir Rudenėlis...

Plačiau