Daily Archives 2019-11-11

Projektas ,,Olimpinis mėnuo“

2019-11-11

Trečios klasės mokiniai visą spalio mėnesį dalyvavo LTOK projekte ,,Olimpinis mėnuo“, kurio tikslas-ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Vaikai aktyviai įsitraukė į projekto veiklas. Dalyvavo fizinio aktyvumo savaitėje. Gilino žinias apie sveiką mitybą, emocinę savijautą ir jos gerinimo būdus. Mokėsi efektyviai naudoti laiką, mažinant laiką prie ekranų.

Į projektą aktyviai įsitraukė ir šeimos-atliko savaitgalių užduotis kartu su savo vaikais.

Plačiau

Pažintinė – praktinė konferencija ,,Sveikatos akademija“

2019-11-11

Respublikinė pradinių klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija ,,Sveikatos akademija“ Baisogalos mokykloje – darželyje  tapo tradicija, kuri nuo 2011 metų organizuojama jau penktą kartą.

Lapkričio 8 dieną vykusioje ,,Sveikatos akademijoje“ mokiniai iš Joniškio ,,Saulės“ gimnazijos, Kėdainių ir mūsų rajono mokyklų pristatė pranešimus, projektus ir kūrybinius darbus.

Kaip ir dera šeimininkams mūsų mokyklos – darželio 1-2 klasių klasių mokiniai ir BURATINAS pasveikino dalyvius pranešimu ,,Sveikata iš avilio“ (mokyt. D. Volskytė, E. Mickuvienė). Sveikinimo žodį tarė  Radviliškio raj. sav. SJNU skyriaus paslaugų vadybininkas Kęstutis Dambrauskas, metodininkė Gailutė Toleikienė.

Plačiau

Projektas „Sveikata iš avilio“

2019-11-11

Visi mokyklos – darželio mokiniai dar rugsėjo 30 d. dalyvavo edukacinėje programoje „Apie medų ir bites“. Buvo įdomu „susipažinti“ su bitėmis,  apžiūrėti jų produktus.

Antrokai nusprendė įtvirtinti žinias ir visą spalio mėnesį vykdė projektą „Sveikata iš avilio“. Mokiniai ne tik pasikartojo žinias apie bites, jų produktus, bet ir ieškojo informacijos, apklausė tėvelius, kuo bičių produktai naudingi sveikatai. Remiantis visa surinkta informacija, antrokai parengė ir inscenizuotą pristatymą respublikinei konferencijai „Sveikatos akademija“, ir informacinį stendą, kurį pagyvino I klasės mokinių (mokytoja E. Mickuvienė) piešiniai. Taip pat surengė ir bičių produktų parodą.