Monthly Archives vasario 2021

TĖVYNĖ

2021-02-15

TĖVYNĖ

Tu tokia didžiulė ir tokia graži,

Man pati brangiausia žemėj šioj esi.

Tavo žalios kalvos, Baltija melsva,

Kalnas Gedimino, laisv...

Plačiau

Socialinio gerumo akcija „JŪS NE VIENI“

2021-02-15

Baisogalos Mokykla-darželis puošia aplinką Vasario 16-ąjai ir jungiasi prie socialinio gerumo akcijos „JŪS NE VIENI“

Akcijos tikslas – ne tik parodyti vienybę, bet ir perduoti trumpą žinutę vienišiems žmonėms, kad jie šiuo sunkiu pandemijos laikotarpiu nėra vieniši!

Plačiau

Drugelių grupės ugdytinių veikla projekte „ Žaidimai moko“

2021-02-04

Nuveikėme, sužinojome, atradome daug, nes – žaidėme ir mokėmės.

Jau trečius metus, kasmet pasikeisdamos auklėtojos,  logopedė bei mokyklos – darželio mažieji  ugdytiniai dalyvauja  respublikiniame ikimokyklinių įstaigų prevenciniame projekte „Žaidimai moko“. Šiemet šiame projekte dalyvavo „Drugelių grupės“ ugdytiniai ir jų auklėtojos Daiva Mirončikienė, Ligita Jasonytė ir logopedė Loreta Krūgelienė.

Šis projektas startavo rudenį, spalio1d., o veiklas baigėme sausio 31d. Šių metų projekto programa buvo orientuota į 4,5-6 metų amžiaus ugdytinius.

Projekto „ANGELŲ MIESTAS“ padėka

2021-02-02

Malonu, kad  mokyklos-darželio bendruomenės projektas „Angelų miestas”  buvo puikiai įvertintas  konkurse „Nepavogtos Kalėdos Radviliškio rajone 2020”  ir surinko daugiausiai komisijos narių balsų. Dėkojame organizatoriams už įvertinimą ir dovanas.