Baisogalos pradinukų pergalės

2015-02-02

Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai garbingai išlaiko sportiškiausios mokyklos poziciją. Jau iškovotos pergalės zoninėse estafečių „Drąsūs , stiprūs, vikrūs“ varžybose. O sausio 24d. Baisogalos gimnazijoje vykusiose tarpzoninėse kvadrato varžybose, baisogaliečiai lengvai pasiekė pergalę ir iškovojo teisę garbingai atstovauti Lietuvos mokinių olimpinio judėjimo finalinėse kvadrato varžybose.

Pirmadieniniai sportininkų pagerbimo rytmečiai mokykloje-darželyje tapo pastovūs, nes sportininkai pergales skina viena po kitos.

Džiaugiamės puikiomis pergalėmis, dėkojame visiems: mokiniams, tėveliams, rėmėjams, seniūnui R.Kalvaičiui, bendruomenės pirmininkui A.Radžiūnui, sporto klubo „Auridana“ vadovams. Tačiau didžiausia padėka mokytojoms-trenerėms: D.Česonienei, N.Jasaitienei, L.Matutienei, kurios neskaičiuoja darbo valandų – skaičiuoja tik pergales.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė