Susitikimas su bibliotekos darbuotoja

2015-02-02

Sausio 28 d. Baisogalos mokyklos-darželio ketvirtokai susitiko su Baisogalos bibliotekos darbuotoja R.Mameniškiene. Ji pristatė naujas lietuvių rašytojų vaikiškas knygeles, kurios pretenduoja į nominaciją ,,Metų knyga vaikams“. Tai J.Baltrukonytės ,,Torčiukas ant debesėlio“ , D.Kundrotienės ,,Spintos istorijos“ , K.Zylės ,,Milžinas Mažylis“ , L.Žutautės ,,Ferdinandas , Fū“ ir G.Adomaitytės ,,Čiobrelių dvaras“. Mokiniai susipažinosu knygelių turiniu, iliustracijomis , jas aptarė ir nusprendė, kad jiems įdomiausia knyga ,,Torčiukas ant debesėlio“.

L.Matutienė