Žinių šalyje

2015-02-04

Baisogalos mokyklos- darželio mokiniai ne tik sportiški, bet ir labai žingeidūs vaikai. Sausio 28 ir30 dienomis jie svečiavosi ,,Žinių šalyje”.

Pabendravę su šeimininkais- Žyne ir Žyniuku– jie aktyviai ir uoliai atsakinėjo į sudėtingus bei įdomius klausimus. Mažieji smalsuoliai įrodė, kad jie ,,ne iš kelmo spirti”—kova dėl geriausiųjų vardo buvo išties įnirtinga.

Po tris geriausius kiekvienos klasės mokinius „Žinių šalies“ šeimininkai apdovanojo padėkos raštais ir dovanėlėmis.   Geriausieji iš geriausių – trečiokai Simas Juozapaitis ir Arnas Daukša bei ketvirtokai Martynas Rušas ir Saiva Jakubauskaitė– iškovojo teisę atstovauti mūsų mokyklą rajoniniame ,,Žyniuko “konkurse. Linkime jiems sėkmės!