Baisogaliai – antri

2015-02-17

Vasario 13-tą Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų geriausių komandų kvadrato finalinės varžybos.

Baisogaliečiai varžėsi su Ukmergės rajono Želvos vidurinės mokyklos, Kauno rajono Domeikavos gimnazijos, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos sportininkais. Lygiavertėje kovoje baisogaliečiams tik sėkmės pritrūko pirmai vietai užimti. Iškovota garbinga antra vieta.

Vasario 13-oji buvo sėkminga ir mūsų mokyklos ketvirtokui Martynui Rušui (mokytoja Dalia Česonienė). Rajoniniame pradinių klasių mokinių „Žyniuko“ konkurse jis pripažintas geriausiu – užimta pirmoji vieta.

Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenė džiaugiasi ir didžiuojasi mokinių pasiekimais. Tai nuoseklaus ir sunkaus mokytojų Dalios Česonienės, Nilutės Jasaitienės darbo rezultatas.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė