Mokytojų mokymai Baisogalos mokykloje-darželyje

2015-03-16

Mokyklos –darželio pradinių klasių mokytojos parengė projektą ir dalyvavo projekto ,,Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas“) mini mokymų programoje „Efektyvi klasės vadyba“. Balandžio 12-13d.d. kartu su kompetentingais lektoriais iš Vilniaus Ugdymo plėtotės centro, mokytojos mokėsi modeliuoti ir vertinti klasės veiklos efektyvumą, susipažino su pasidalintosios lyderystės ir meditacijos teikiamomis galimybėmis, aptarė mokytojo ir klasės vadovo vaidmenis šiuolaikinėje mokykloje.