Mokykloje neįprasti svečiai

2015-03-27

Sulaukėme svečių iš vienintelio Lietuvoje nariuotakojų zoologijos sodo, kuris įsikūręs Palangoje. Keliaujanti po Lietuvą ekspozicija ir jos mažieji gyventojai atvyko į mūsų mokyklą. Visi iš arti turėjo galimybę susipažinti su įvairiais nariuotakojais: gyvalazdėmis, tarakonais, šimtakojais, skorpionais, įvairių rūšių vorais. Į klausimus atsakinėję nariuotakojų prižiūrėtojai papasakojo apie augintinių įpročius, gynybos būdus, maitinimosi ypatybes, vardų kilmę.
Vaikams rūpėjo ir šimtakojo kojas suskaičiuoti, ir gyvalazdę nuo šakos atskirti, o drąsiausieji net tarakoną rankose laikė. Bauginantys gyviai pasirodė visai mieli ir žavūs.

Mokyklos – darželio informacija