Baisogalos pradinukams – auksiniai medaliai ir nugalėtojų taurė

2015-03-31

Kovo 28d. Šiaulių rajono Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje vyko finalinės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių olimpinio festivali „Drąsūs , stiprūs, vikrūs “ varžybos. Baisogalos mokyklos-darželio jaunųjų sportininkų komanda nesunkiai įveikė Plungės rajono Platelių, Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos“ gimnazijų, Šiaulių rajono Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos komandas. Baisogaliečiai visose estafečių rungtyse buvo pirmi.
Varžybų dalyviai apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro nugalėtojų taure, medaliais ir diplomais, sportiniais marškinėliais.
Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenė džiaugiasi ir didžiuojasi jaunųjų sportininkų pergalėmis ir juos ruošusių mokytojų Nilutės Jasaitienės, Dalios Česonienės nuoširdžiu darbu. Šiais metais pergalių iškovota daug. Finalinėse kvadrato varžybose iškovota antra vieta, rajoninėse šaškių varžybose – pirma vieta.
Smagu skinti pergales, nors jos pelnytos sūriu treniruočių prakaitu ir dideliu entuziazmu.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė