Varžybų nugalėtojai

2015-04-20

Balandžio 14 dieną mūsų įstaigoje vyko mokyklos-darželio mokinių sueiga, kurioje buvo pagerbta sportininkų komanda-Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų mokinių festivalio ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalo varžybų nugalėtoja. Sueigoje dalyvavo Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis, bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas, Baisogalos gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė, sporto klubo Auridana vadovas Aurimas Gaidžiūnas.
Jaunieji sportininkai įteikė nugalėtojų taurę mokyklos-darželio direktorei Vitai Poškienei, kuri tardama padėkos žodžius, pasidžiaugė komandos ir ją treniravusių mokytojų D.Česonienės ir N.Jasaitienės didžiuliu darbu, kurio dėka mūsų mokyklos mokiniai pasiekė tokios pergalės. Gimnazijos direktorė sveikinimo kalboje išreiškė viltį, kad jaunieji sportininkai, besimokydami gimnazijoje savo pasiekimais garsins Baisogalos vardą.
Sueigoje buvo pagerbta ir mokyklos šaškių komanda rajoninėse pradinių klasių mokinių šaškių varžybose užėmusi I-ą vietą.