Nuostabi diena Skėmių mokykloje

2015-06-03

Gegužės 28d. Skėmių pradinės mokyklos bendruomenei buvo neeilinė – tai mokslo metų baigimo šventės diena, naujo spektaklio premjera. Nuo pat ryto po mokyklą šurmuliavo tėveliai, mokiniai ruošėsi, puošėsi premjeriniam spektakliui. Susirinkus gausiam būriui tėvelių ir svečių pirmiausiai buvo pagerbti ketvirtokai ir geriausi mokiniai. Po to , jaunieji aktoriai visus „pakvietė“ į pievą praleisti nuostabios dienelės. Puikios dekoracijos, scenografija, rūbai, išraiškingi veikėjai užbūrė žiūrovus. Buvo nuostabu ir neįtikėtina, kad tokioj mažoj mokyklėlėj vyksta tokie kūrybiniai stebuklai. Aišku buvo tik viena: stebuklų pradžia – mokytojas. Tėvelių, vaikų ir visų dalyvavusių akyse spindėjo nuoširdi padėka mokytojoms: E. Mickuvienei, R. Viržikauskienei, A.Kilienei, V. Gustienei.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė