Pilietiškumo pamoka

2014-02-05

Sausio 13 dieną Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenė prisijungė prie kasmetinės, jau tradicija tapusios pilietinės akcijos ,, Atmintis gyva, nes liudija“.

Ryte 8val. languose sužibo žvakutės. Rimti ir susikaupę pradinių klasių mokiniai dalyvavo  pilietiškumo pamokoje, kurią įdomiai  vedė mokytoja  D.Volskytė su savo ketvirtokais. Pradinukai sužinojo, kaip sovietų kariuomenė bandė įvykdyti perversmą Lietuvoje , kaip  žmonės apgynė valstybės nepriklausomybę. Tylos minute buvo pagerbti žuvusieji Lietuvos gynėjai. Mokiniai išsakė  ant popierinių taikos balandžių užrašytas  savo svajones ,, Kodėl noriu gyventi Lietuvoje“.

Pilietinę pamoką užbaigė 4a klasės mokiniai su mokytoja, nunešę žvakutes, simbolizuojančias

gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę, prie Liaudies gynėjų paminklo Baisogalos miestelio centre.