Ketvirtokų išleistuvės

2015-06-17

Gegužės 30d. mūsų mokykloje-darželyje įvyko ilgai laukta mokslo metų pabaigos šventė, kurios metu buvo padėkota geriausiems mokiniams, pasidžiaugta šauniųjų sportininkų laimėjimais. Įstaigos direktorė Vita Poškienė įteikė padėkos raštus rėmėjams ir pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus 32 ketvirtokams.

Gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė pasidžiaugė kad gimnazijos auklėtinių gretas papildys daug šaunių sportininkų ir pristatė būsimiems penktokams klasių vadoves Vilhelminą Januškevičienę ir Renatą Žikarienę.

Šventinę nuotaiką palaikė linksmuolis buratinas, aplinkos jaukumą puikiai sukūrė trečiokai.

Klebonas Tomas palaimino visus linkėdamas geros vasaros.