Judėjimo savaitės mankšta ir bėgimas

2015-09-24

Rugsėjo 22 d. Baisogalos mokyklos – darželio priešmokyklinės ir ikimokyklinių grupių vaikai dalyvavo Judėjimo savaitės mankštoje ir bėgime.
Linksmai nusiteikusius vaikus, Komaro dvaro parke, pasitiko Ežiukas. Jis pakvietė vaikus, kartu su juo, pasimankštinti, pamiklinti kojeles ir pasiruošti bėgimui. Vaikai su Ežiuku sutarė, kad bėgs visi draugiškai, vyresnieji padės mažiesiems pasiekti finišą.
Po starto signalo parko takeliu nutrepsėjo daug mažų kojelių. Prie finišo laukęs Ežiukas vaikams perskaitė laišką, kuriame buvo nuorodos, kaip surasti dovanas, paliktas gerosios parko dvasios – Girinuko.
Atlikę daug užduočių, pasidžiaugę rastomis dovanomis, vaikai pažadėjo niekada nepamiršti sporto, nes tik sportuojantys vaikai būna vikrūs, stiprūs ir sveiki.
Vyr. auklėtoja R. Čepaitienė