Judėjimo savaitė Pakiršinio skyriuje

2015-09-26

Rugsėjo 21-29 dienomis Pakiršinio skyriuje vyko „Judėjimo savaitei“ skirti renginiai, o paskutinę dieną į kolektyvinę mankštą buvo pakviesti ir mokyklos-darželio bendruomenės nariai.

Nuo pat ryto per pertraukas lauke skambėjo muzika. Vaiko šoko, linksminosi, sportavo, o po ilgosios pertraukos pakvietė susirinkusias mamas ir mokyklos personalą prisijungti kolektyvinei mankštai – „Mankštinamės linksmai“ . Net ir patys mažiausieji mokyklos – darželio ikimokyklinukai mankštinosi taip kaip sugebėjo.(jauniausi mankštos dalyviai: Matukas- 3 metų, Ievutė -2,9 metukų, Viktorija -2,11metukų) Visus lydėjo gera nuotaika ir puikus oras. Mamos džiaugėsi galėdamos parodyti pavyzdį vaikams, o vaikai komentavo mamų sportinius gebėjimus.

Mankštos pratimus vaikams demonstravo mokytoja G. Kniškienė.