Prasmingas susitikimas

2015-11-16

Lapkričio tryliktą dieną Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenę aplankė kultūros mecenatas , agronomas, šaškių federacijos prezidentas Ramūnas Karbauskis.

Svečias su mokiniais žaidė simultaną, kalbėjosi apie saugią, laimingą ir prasmingą vaikystę.

Su mokyklos-darželio darbuotojais ir mokinių tėveliais Ramūnas Karbauskis diskutavo bendravimo, žmoniškųjų vertybių klausimais, supažindino su Mažosios Lietuvos kultūros sostinės Naisių bendruomenės kultūrinėmis iniciatyvomis.

Visiems atvežė prasmingų dovanų: knygų, kompaktinių plokštelių. Svarbiausia pasidalino savo nesavanaudiška veikla ir bendražmogiškomis vertybėmis.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė