Medeli, neliūdėk

2015-12-04

– Pasakyk, berželi, argi tau nešalta ? Tokiais eilėraštuko žodžiais , šventinį rytmetį, skirtą tarptautinei MEDŽIŲ PUOŠIMO DIENAI paminėti, pradėjo Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriaus priešmokyklinukai. Medžių puošimo šventė įstaigoje tapo tradicija. Ji švenčiama jau nuo 2013 m.

Padeklamavę eilėraštukų, padainavę ir sušokę šokį-ratelį „Putinėlis šalia kelio rymo be lapelių…“ vaikai išbėgo į lauką, kartu su savo mamytėmis puošti mokyklos-darželio kieme, prie tako, augančio putino. Putinas, švytinti savo raudonomis uogomis ir vaikų gamintais varpeliais, gėlytėmis, visą žiemą džiugins mokyklos-darželio ugdytinius, darbuotojus ir užsukusius svečius.

• Dabar medelis neliūdės ! – džiaugėsi vaikai.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Valerija Jasiulienė