Sėkmingi startai

2016-03-14

Kovo 3 d. Baisogalos mokyklos- darželio pradinukai startavo Radviliškio rajono estafečių varžybose ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs”.
Į Sidabravo gimnaziją pasivaržyti susirinko 4 rajono komandos. Baisogaliečiai visose estafetėse buvo ir greičiausi, ir stipriausi, ir vikriausi. Užėmę visas pirmąsias vietas ir nugalėję šeimininkų—Sidabravo gimnazijos, taip pat Šiaulėnų M.Šikšnio gimnazijos bei Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pradinukus, gavo teisę kovo 12 d. atstovauti mūsų rajoną zoninėse DSV varžybose.
Kėdainių raj. Akademijos gimnazijoje vykusiose zoninėse varžybose mūsų varžovai buvo Kėdainių rajono Šėtos gimnazijos bei Jonavos rajono Ruklos J. Stanislausko pagrindinės mokyklos pradinukų komandos. Baisogaliečiai vėl pademonstravo puikų pasirengimą ir, vėl laimėję visas 9 estafetes,užėmė zoninėse varžybose pirmąją vietą.
Po savaitės, kovo 19 d., mūsų komandos laukia naujas startas—tarpzoninės varžybos. Tikimės, kad ir jos bus tokios pat sėkmingos.
Zita Bliznikienė