Baisogalos jaunieji sportininkai vėl finale

2016-03-24

Kovo 19 d.  Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai varžėsi  Lietuvos mokyklų žaidynių estafečių tarpzoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose, kurios vyko Ginkūnų S.ir V. Zubovų pagrindinėje mokykloje

Komanda savo draugiškumu, komandine dvasia ir puikiu pasirengimu nugalėjo visas komandas. Antroje vietoje liko Plungės rajono Platelių gimnazijos, trečioje Šiaulių rajono Šinkūnų S.ir V.Zubovų mokyklos komandos.

Baisogaliečiai iškovojo užtikrintą pergalę ir teisę dalyvauti varžybų finale, kuris vyks balandžio 9 dieną Baisogalos sporto arenoje.

Mokyklos-darželio bendruomenė didžiuojasi jaunųjų sportininkų pasiekimais, dėkoja mokytojoms Nilutei Jasaitienei ir Zitai Bliznikienei už kryptingą, nuoseklų kasdieninį darbą, siekiant puikių rezultatų. Tikime, kad finalas bus sėkmingas mūsų mokyklos-darželio komandai.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė