Abėcėlės šventė Pakiršinio mokykloje-darželyje

2016-04-28

Balandžio 18 d.   Baisogalos mokyklos- darželio Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus pirmokai kartu su savo tėveliais  atvyko į abėcėlės šventę „ Mano abėcėlės šitoks gražumėlis …“.  Šventės dalyviai ir svečiai į šventę atėjo su plačia šypsena ir gera nuotaika.

Pirmokai stengėsi parodyti, kad jau pažįsta raideles, moka skaityti, deklamuoti, dainuoti ir pasirengia antrai klasei. Mokiniams mokytoja padovanojo po knygelę  „ Mano pasakų kraitelė“, kuria mokiniai pažadėjo  tausoti, saugoti ir perskaityti. Žiūrėdamos šventės programėlę, mamoms riedėjo džiaugsmo ašaros.

Po šventės vaikučiai ir jų tėveliai vaišinosi abėcėlės tortu, šiltai bendravo, atliko užduotis, žaidė žaidimus.

Pradinių klasių mokytoja Gitana Kniškienė