Rugsėjo pirmoji

2016-09-06

Rugsėjo 1-osios rytą visus susirinkusius nuo mokyklos-darželio stogo su švente linksmai pasveikino personažas BURATINAS.

Mokslo žinių šventėje dalyvavo daug garbių svečių. Baisogalos gimnazijos dvyliktokai atlydėjo 19 pirmokėlių, kuriems buvo įteikti pirmoko pažymėjimai.

Baisogalos bendruomenės pirmininkas A.Radžiūnas padėkojo mokyklai-darželiui už pagalbą propaguojant saugų eismą mūsų miestelyje ir kvietė mokinius aktyviai dalyvauti projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2016“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Linksmai padainavę mokyklos dainą šventės dalyviai sugužėjo į klases. Susitikimas su klasės draugais ir mokytoja, atostogų įspūdžiai-tai puikus startas prasmingiems ir turiningiems mokslo metams.