Saugus eismas

2016-09-30

Mokyklos-darželio bendruomenė aktyviai dalyvauja Baisogalos bendruomenės projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2016“.

Rugsėjo 23 dieną pradinių klasių mokiniai, priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai su personažu BURATINU priešakyje  žygiavo į sporto klubo ,,Auridana“ aikštyną, kur vyko VI-asis projekto ,,Eismo saugumas bendruomenėse  2016“ renginys, skirtas keliaujančiųjų ir vairuotojų dienai.

Šiam renginiui ugdytiniai ruošėsi iš anksto : piešė piešinius, lipdė  Amsį, ketvirtokai miestelyje stebėjo eismo dalyvių elgesį  ties perėjomis.

Renginio metu vyko piešinių ant asfalto konkursas, viktorina, estafetės ir  kitos įdomios veiklos. Visiems  dalyviams buvo įteiktos dovanėlės : knygutės, atšvaitai, saldūs prizai.  Už naudingą, smagų ir kūrybingą renginį dėkojame Vilijai Kaščionienei – Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotojai ,atsakingai už projekto įgyvendinimą.