Baisogalos jaunieji sportininkai mokyklų žaidynes pradėjo pergale

2017-02-17

Vasario 7 dieną Baisogalos sporto arenoje „Auridana“ prasidėjo Lietuvos kaimo mokyklų žaidynių rajono kvadrato varžybos. Rungtyniavo pradinukai iš Sidabravo gimnazijos, Pociūnėlių pagrindinės mokyklos ir Baisogalos mokyklos-darželio.

Priešininkai buvo stiprūs, tačiau baisogaliečiai žaidė puikiai, iškovojo pergalę ir teisę vykti į zonines varžybas, kurios vasario 11 d. vyks Pakruojyje.

Savo darbo rezultatais džiaugiasi jaunieji sportininkai ir jų trenerės mokytojos  D.Volskytė ir Z.Bliznikienė, džiaugiasi ir visa mokyklos-darželio bendruomenė. Sirgaliai katučių ir šūksnių negailėjo.

Smagu, kad tokiuose renginiuose aktyviai dalyvauja, palaiko ir dar dovanų įteikia  Seimo narys A.Gaidžiūnas, seniūnas R.Kalvaitis.

Palinkėkim sportininkams sėkmės atstovaujant rajono pradinukus Pakruojyje.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė.