Pradinukų sueiga

2017-02-20

Vasario 20 dieną visi Baisogalos-mokyklos pradinukai susirinko į sporto salę, kur vyko sueiga.    Prisimindami praėjusią Vasario 16-ąją mokiniai, sustoję ratu, rankose laikydami vėliavos spalvų juostą, sugiedojo Lietuvos himną. 2a klasės mokiniai eilėmis pasveikino Lietuvą. Klausydami antrokų skanduotės, visi susirinkusieji prisiminė istorines mūsų šalies  akimirkas.

Gražiausia dovana Lietuvai – tai mokinių geros žinios, pasiekimai konkursuose, viktorinose, sportinėse varžybose. Sueigos metu buvo išdalinti pagyrimo raštai sportininkų komandai Lietuvos kaimo mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose iškovojusiai I-ąją vietą. Pagyrimo raštais buvo apdovanoti mūsų mokyklos mokiniai rajono Žyniuko konkurse  laimėję prizines vietas – tai 3a klasės mokinys Vakaris Danilevičius užėmęs II-ąją vietą ir ketvirtokė Andrė Kavaliūnaitė iškovojusi III-ąją vietą. Šešiems 3b klasės mokiniams buvo išdalinti diplomai už dalyvavimą edukaciniame konkurse Olympis 2016-rudens sesija.

Mokyklos-darželio pavaduotoja ugdymui G. Areliūnienė padėkojo mokytojos E. Kalvaitienei, Z. Bliznikienei, D. Volskytei ir E. Mickuvienei už puikius mokinių pasiekimus.