Baisogalos pradinukai Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato finale

2017-03-13

Baisogalos mokyklos –darželio jaunųjų sportininkų komanda  skina pergales Lietuvos mokyklų žaidynėse.  Kovo 10 d. vykusiose tarpzoninėse kvadrato varžybose nesunkiai įveikė stipriausias komandas iš Šiaulių rajono Kairių, Kretingos rajono Kūlupėnų  Motiejaus Valančiaus pagrindinių mokyklų.  Nors finalas dar negreit – birželio 3d., sportininkams nėra kada pailsėti. Jie intensyviai ruošiasi „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžyboms.

Mokyklos-darželio bendruomenė didžiuojasi sportininkų ir juos treniruojančių mokytojų D. Volskytės ir Z. Bliznikienės  darbu ir linki sėkmingo starto kovo 20 d. prasidėsiančiose  „Drąsūs , stiprūs, vikrūs“  varžybose.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė