Mūsų sportininkų komanda vėl lyderiai

2017-03-28

Baisogalos mokyklos-darželio sportininkų komanda rajoninėse Lietuvos mokyklų žaidynių  ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ kaimo vietovių tarpe užėmė I-ąją vietą, nugalėjusi Sidabravo gimnazijos ir Šiaulėnų M.Šikšnio gimnazijos pradinių klasių sportininkų komandas.

Zoninėse ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose, nugalėję Raseinių raj. Viduklės gimnazijos pradinių klasių komandą, mūsų šaunieji sportininkai vėl pirmieji.

Mokyklos-darželio bendruomenė didžiuojasi sportininkų ir juos treniruojančių mokytojų Z.Bliznikienės ir D.Volskytės didžiuliu darbu ir linki sėkmės tarpzoninėse ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose, kurios vyks kovo 31 dieną.