MAMYČIŲ šventė

2017-05-08

Pirmasis gegužės sekmadienis dovanoja mums gražiausią šventę – Motinos dieną. Patys gražiausi žiedai ir žodžiai tą dieną skiriami Motinoms, davusioms mums gyvybę. Dažnai mes nerandam žodžių ir nemokam pasakyti mamai, kaip ją mylim. Nesugebam gražiai padėkoti už jos meilę, rūpesčius ir pasiaukojimą. O geriausia dovana mylimai mamai – gražūs žodžiai. Penktadienį mūsų mokyklos mokiniai pakvietė visas mamytes į MAMYČIŲ šventę. Šventėje nuoširdžiai skambėjo dainelės, eilėraščiai ir šokiai, kurie buvo skirti brangiausiam žmogui – MAMYTEI.