Abėcėlės šventė

2017-05-29

Kiekvieną pavasarį tradiciškai mokykloje vyksta pačių mažiausiųjų – pirmokėlių Abėcėlės šventė. Šį kartą, gegužės 25d.  pirmokėliai, pasipuošę liaudiškais drabužėliais, inscenizavo E.Mieželaičio eiliuotą pasaką ,,Zuikis Puikis“. Pasirodyme linksmai skambėjo dainelės, akis džiugino liaudiški šokiai, puiki mažųjų aktorių vaidyba.

Smagu matyti, kaip rugsėjį buvę nedrąsūs pirmokėliai, o dabar paaugę ir daug sužinoję, geba pasitikėti savimi ir trokšta keliauti į mokslo ir žinių šalį.  Dėkojame pirmokų mokytojai Nilutei Jasaitienei ir muzikos mokytojai Agnei Kilienei už originalią Abėcėlės šventę.