Mokslo metų pabaigos šventė

2017-05-31

Gegužės 30d. mūsų mokykloje-darželyje įvyko ilgai laukta mokslo metų pabaigos šventė, kurios metu, pasidžiaugta šauniųjų sportininkų laimėjimais, mokinių dalyvavimu ir pasiekimais įvairiuose rajoniniuose ir respublikiniuose renginiuose. Įstaigos direktorė Vita Poškienė įteikė padėkos raštus geriausiems mokiniams, rėmėjams. Šventės metu buvo pagerbtas 3a klasės mokinys Vakaris Danilevičius, per šiuos mokslo metus perskaitęs daugiausia knygų (daugiau nei 10 000puslapių).

Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis pasveikino mažuosius abiturientus ir įteikė pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus 20 ketvirtokų.

Šventinę nuotaiką palaikė linksmuolis BURATINAS su mažuoju draugu, nuotaikingos dainos, trečiokų sveikinimai ir linkėjimai. Visi susirinkusieji buvo sužavėti ketvirtokų valsu.

Sveikiname ketvirtokus ir linkime sėkmės kopiant į mokslo aukštumas gimnazijoje. Visiems- turiningų, linksmų ir  saugių vasaros atostogų!