,,Geros nuotaikos ritmu pasitikime vasarą kartu!”

2017-06-03

Smagu ir kartu simboliška, kad nerūpestinga vasara, atostogos prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Ta proga, gegužės 31 dieną, įvyko baigiamoji metų šventė „Geros nuotaikos ritmu pasitikime vasarą kartu!“. Džiaugsmingą nuotaiką visiems palaikė šventės vedančioji Vasara, kuri kvietė visus dalyvius dainuoti, šokti ir linksmintis kartu.

„Sudie, darželi, mielas!“ – tarė ir mūsų priešmokyklinukai. Didelės sėkmės, ryžto, drąsos keliaujant naujais pažinimo keliais, vaikams linkėjo mokyklos – darželio direktorė Vita Poškienė.

Šventės pabaigoje vaikų laukė Vasaros siurprizas – skanūs ledai. Vaikų džiaugsmais, tėvų šypsenomis, įstaigos bendruomenė pasitiko vasarą. Visiems saulėtos ir saugios vasaros!

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Indra Kavaliūnienė